5 būdai, kaip vilkėti mėlyną džinsinį švarką

Stilinga kasdienė mėlyno švarko alternatyva

Džinsinis švarkas, ko gero, yra vienas iš tų vyriškų drabužių, kuris jūsų kuriamą ansamblį gali pasukti viena iš dviejų krypčių: viena vertus, jis gali tapti puikia kasdiene mėlyno švarko alternatyva, tačiau kita vertus – neteisingai parinktas ir priderintas, gali sugadinti visą aprangos derinį.

Ko gero, antrasis variantas bei nežinojimas, kaip jį derinti prie savo turimos aprangos, yra ta priežastis, kodėl džinsinį švarką pamatyti vyro drabužių spintoje yra tikra retenybė. Jei jūsų spintoje šio drabužio taip pat nėra, tuomet šis straipsnis turėtų sukurti bent kelias stilingas priežastis, kodėl jis turėtų atsirasti.

Kur įsigyti mėlyną džinsinį švarką

Mėlynas džinsinis švarkas - Levi's LEVI’S
Mėlynas džinsinis švarkas
PIRKTI
Mėlynas džinsinis švarkas - Wrangler WRANGLER
Mėlynas džinsinis švarkas
PIRKTI
Mėlynas džinsinis švarkas - Orslow ORSLOW
Mėlynas džinsinis švarkas
PIRKTI
Mėlynas džinsinis švarkas - A.P.C. A.P.C.
Mėlynas džinsinis švarkas
PIRKTI

1. Mėlynas džinsinis švarkas ir smėlio spalvos kelnės

Galime pradėti nuo paties paprasčiausio ir lengviausiai sukuriamo derinio – smėlio spalvos kelnių ir mėlyno džinsinio švarko. Ši kombinacija bus ne tik stilinga, tačiau ir labai lengvai sukuriama, kadangi šviesiai rudų kelnių įsigyti galite beveik bet kurioje vyriškų drabužių parduotuvėje.

Likusioms aprangoms dalims galite rinktis klasikinį ir visur prie visko derantį variantą – baltus sportinius batelius ir baltus marškinėlius trumpomis rankovėmis. Jeigu oras kiek vėsesnis, tuomet vietoj marškinėlių galite rinktis šviesesnių atspalvių megztinius ar bliuzonus, o, jei norisi atrodyti kiek solidžiau – marškinius.

2. Mėlynas džinsinis švarkas ir pilki džinsai ar kelnės

Į derinius iš dviejų džinsinių drabužių visuomet reikėtų žiūrėti atsargiai, tačiau tai nereiškia, kad to negalima daryti. Pradėti galima nuo vienos lengviausių kombinacijų – pilkų džinsų ir mėlyno džinsinio švarko. Abi spalvos yra neutralios bei pakankamai skirtingos, tad, kad ir kokius atspalvius pasirinktumėte, ansamblis atrodys puikiai.

Jei pilkų džinsų neturite, tuomet galite rinktis juodus, kurie čia irgi gerės derės. Viršutinius drabužius rekomenduojame rinktis šviesesnių spalvų ir labiau kasdienius – marškinėlius trumpomis rankovėmis, megztinius ar bliuzonus. Pačius džinsus taip pat galite pakeisti pilkomis čino kelnėmis, jei manote, kad dveji džinsiniai drabužiai jums yra kiek per daug.

3. Mėlynas džinsinis švarkas ir balti džinsai ar kelnės

Nors baltus džinsus ar kelnes galite mūvėti visus metus (galime garantuoti, kad įstatymo, draudžiančio juos dėvėti žiemos metu, tikrai nėra), tačiau jie ypač gerai atrodys vasaros metu kartu su mėlynu džinsiniu švarku bei sportiniai bateliais ar loaferiais ir marškinėliais trumpomis rankovėmis.

Taip, balta spalva gal nėra pati praktiškiausia, kuomet kalbame apie drabužius, tačiau kartais padaryti kompromisus vardan stiliaus tikrai verta. O iš asmeninės patirties galime pasakyti, kad tikrai nėra taip, jog baltos kelnės ar džinsai tepasi labiau nei kitos šviesios spalvos, todėl tikrai rekomenduojame išbandyti šį ansamblį.

4. Mėlynas džinsinis švarkas po striuke ar paltu

Ką daryti šaltuoju metų laiku, kuomet orai per daug vėsūs ir vien džinsinio švarko, kaip viršutinio drabužio, nepakanka? Atsakymas labai paprastas – apsivilkti ant jo paltą ar striukę, tokiu būdu sukuriant papildomą aprangos sluoksnį, kuris ne tik leis nesušalti, bet ir atrodys stilingai. Tai padaryti galite su visais čia aprašytais deriniais.

Šiame ansamblyje svarbų vaidmenį atlieka iš pirmo žvilgsnio nereikšmingas dalykas – džinsinio švarko užsagstymas. Jei norite atrodyti stilingai, tuomet rekomenduojame tai daryti vienu iš dviejų būdų:

  1. Užsagstyti pilnai, paliekant atsegtas dvi sagas – viršutinę ir apatinę.
  2. Užsegti tik vieną ar kelias ties džinsinio švarko viduriu esančias sagas.

5. Mėlynas džinsinis švarkas ir mėlyni džinsai

Na, ir paskutinis mūsų sąrašo herojus – tikrasis kanadietiškas smokingas (canadien tuxedo). Nors taip gali būti vadinamas bet koks derinys, kuriame bent dveji drabužiai yra pasiūti iš džinsinės medžiagos, tačiau labiausiai šią sąvoką atitinka mėlyno džinsinio švarko ir mėlynų džinsų kombinacija.

Šis ansamblis geriausiai atrodys tuomet, jei abi aprangos dalys bus beveik to paties mėlyno atspalvio ir panašaus nutrynimo lygio. Kitaip tariant, atrodys, jog jos yra iš to paties aprangos komplekto, lyg tai būtų vientisas kostiumas. Batus rinkitės kiek grubesnius, rudo atspalvio. Čia ypač gerai tiks rudi Chelsea batai. Ir, be abejo, nepamirškite, kad tiek džinsai, tiek džinsinis švarkas turėtų būti tinkamo dydžio.

O jūs ar turite savo drabužių spintoje mėlyną džinsinį švarką? Jei taip, ar dėvite jį dažnai, ar apsivelkate tik retkarčiais? Būtinai pasidalinkite savo pastebėjimais bei užduokite jums aktualius klausimus komentarų skiltyje žemiau.

Kur įsigyti mėlyną džinsinį švarką

Mėlynas džinsinis švarkas - Levi's LEVI’S
Mėlynas džinsinis švarkas
PIRKTI
Mėlynas džinsinis švarkas - Wrangler WRANGLER
Mėlynas džinsinis švarkas
PIRKTI
Mėlynas džinsinis švarkas - Orslow ORSLOW
Mėlynas džinsinis švarkas
PIRKTI
Mėlynas džinsinis švarkas - A.P.C. A.P.C.
Mėlynas džinsinis švarkas
PIRKTI

Komentarų nėra

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *