5 būdai kaip vilkėti mėlyną švarką

Ko gero, universaliausias vyriškas drabužis

Nors mėlynas švarkas yra vienas iš pačių universaliausių vyriškų drabužių, kurį galite derinti beveik prie bet kokios aprangos, tačiau neretai tenka pamatyti, kaip tas universalumas gerokai nukrypsta į šoną, nes švarkas yra vilkimas jo apskritai prie nieko nederinant.

Žinoma, būna ir priešingai, kuomet švarkas kabo spintoje, nes nežinote, ką prie jo apsirengti. Todėl, norėdami išvengti abiejų atvejų, susipažinkite su penkiais būdais, kaip galite stilingai vilkėti mėlyną švarką.

1. Mėlynas švarkas ir pilkos kostiuminės kelnės

Ko gero, viena pačių populiariausių švarko ir kelnių kombinacija apskritai. Jei norite atrodyti stilingai ir solidžiai, tačiau nenorite dėvėti kostiumo, tuomet galite vilkėti būtent šį mėlyno švarko bei pilkių kelnių ansamblį. Ši kombinacija puikiai tiks ten, kur bus pageidaujamas Smart Casual aprangos kodas.

Tiesa, kada neatrodytumėte per daug nuobodžiai ir formaliai, prie šio derinio pasiriškite raštuotą kaklaraištį. Dryžiais margintas bus labiau klasikinis ir atrodys solidžiau, o taškuotas – stilingiau ir linksmiau. Jūsų pasirinkimas.

2. Mėlynas švarkas ir baltos kelnės

Ši kombinacija ypač gerai atrodo vasarą kartu su rudais įsispiriamais batais bei baltais ar šviesiai mėlynais marškiniais. Jei norite atrodyti kiek solidžiau, tuomet papildomai galite pasirišti kaklaraištį, o į švarko kišenę įsidėti nosinaitę.

Baltos kelnės, be abejo labai neatsparios purvui, todėl šią kombinacija geriau vilkėkite tuomet, kai bus geras oras ir didesnę laiko dalį praleisite vaikščiodami, o ne sėdėdami ar užsiimdami aktyvia veikla. Tam puikiai tiks vakariniai pasivaikščiojimai po pajūrio miestą atostogų metu ar išvyka su laivu.

3. Mėlynas švarkas ir ryškios kelnės

Mėlyno, kiek tamsesnio atspalvio švarkas yra pakankamai neutralios spalvos, kad prie jo būtų galima derinti ryškius akcentus, todėl tai puiki galimybė apsimauti kelnes, kurios kitu atveju būtų per ryškios ir nelabai derėtų prie likusios aprangos.

Nors pačios kelnės gali būti beveik bet kokios spalvos, tačiau likę drabužiai bei aksesuarai turėtų būti neutralių atspalvių, kad per daug neišsiskirtų ir nesudarytų konkurencijos kelnėms, nes kitaip visas jūsų ansamblis taps nekoordinuotas ir chaotiškas.

4. Mėlynas švarkas ir džinsai

Mėlyną švarką galite drąsiai derinti ir prie populiariausio laisvalaikio drabužio – mėlynų džinsų. Apsivilkite jį ant marškinių ar marškinėlių ir jūsų aprangos derinys iš karto taps stilingesnis ir vyriškesnis.

Šiame derinyje pagrindinis dalykas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, yra abiejų aprangos dalių spalvos – švarkas turėtų būti tamsesnis arba šviesesnis nei džinsai, kadangi priešingu atveju gali atrodyti, jog vilkite keistai atrodantį kostiumą.

5. Mėlynas švarkas ir megztinis atlenkiamu kaklu

Mėlyno švarko ir megztinio atlenkiamu kaklu kombinacija ypač tiks šaltojo sezono metu, kuomet ji ne tik atrodys stilingai, tačiau ir bus labai šilta. Megztinį galite rinktis tiek neutralių, tiek ryškesnių spalvų – viskas priklauso nuo to, ar norėsite, jog jis būtų pagrindinis aprangos akcentas.

Taip pat atkreipkite dėmesį ir į megztinio storį, nes nuo to priklausys bendras viso ansamblio vaizdas. Ploni, karmšyro ar merino vilnos megztiniai atrodys elegantiškiausiai ir gali būti derinami prie kostiuminių kelnių, o storesni, puošti pynių raštu – kiek kasdieniškiau ir labiausiai tiks prie džinsų ar čino kelnių.

O kaip jūs derinate mėlyną švarką prie savo aprangos? Ar dažnai tenka pasukti galvą ką prie jo apsirengti, ar, priešingai, turite keletą mėgstamų kombinacijų? Bet kuriuo atveju, nepamirškite pasidalinti savo nuomone ar klausimai komentarų sekcijoje!


8 komentarai

 1. Super! Ačiū Autoriui už jo darbą, pastangas. Vertingas puslapis.

  1. Algirdas Gricius Vyro Stilius
   Algirdas Gricius
   Prieš 9 metai

   Ačiiū Tomai!

 2. Visa tai galima pritaikyti ir su pvz juodu švaru ir kitomis spalvomis. Ar..?

  P.s Puikus straipsnis!

  1. Algirdas Gricius Vyro Stilius
   Algirdas Gricius
   Prieš 9 metai

   Su kitomis spalvomis tokius derinius sukurti irgi galima, tačiau bus sunkiau. Su juodos spalvos švarku tai padaryti yra ypač sunku, todėl labai siūlau šios spalvos švarko geriau nesirinkti.

 3. Algirdai,

  Kokias kelnes derinti prie juodo lininio švarko???

  1. Algirdas Gricius Vyro Stilius
   Algirdas Gricius
   Prieš 6 metai

   Sveiki, Mindaugai,

   Juodos spalvos švarkas, deja, yra vienas mažiausiai universalių švarkų ir jį priderinti yra labai sunku. Jūsų atveju, ko gero, vienintelis variantas būtų jį dėvėti kartu su pilko atspalvio kelnėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *