6 būdai, kaip vilkėti baltus marškinėlius

Kaip derinti baltus marškinėlius trumpomis rankovėmis prie aprangos

Savo drabužių spintoje, ko gero, kiekvienas iš jūsų turite bent po vienus baltus marškinėlius trumpomis rankovėmis. Tačiau juos turėti yra vienas dalykas, o mokėti stilingai derinti prie aprangos – kitas.

Balti marškinėliai trumpomis rankovėmis – paprastas, tačiau tuo pačiu ir ypač universalus drabužis. Jie – kaip tuščia drobė, ant kurios geras tapytojas gali sukurti puikų paveikslą, o jūs – stilingi atrodantį aprangos derinį. Štai, šeši būdai, kaip tai galite padaryti.

1. Balti marškinėliai ir šortai

Ši kombinacija – idealus sprendimas karštoms vasaros dienoms. Balta marškinėlių spalva ne tik derės prie įvairių spalvų bei raštų šortų, tačiau ir apsaugos nuo saulės kaitros, kadangi atspindės saulės šviesą, o tuo pačiu ir karštį.

Nors dažniausiai marškinėliai trumpomis rankovėmis yra dėvimi ištraukti, tačiau, norėdami sukurti tvarkingesni ir švaresni įvaizdį, juos galite susikišti į šortus. Jei nuspręsite taip padaryti, tuomet rinkitės slim fit modelio marškinėlius aukštesniu ar vidutiniu liemeniu.

2. Balti marškinėliai ir kelnės ar džinsai

Balti marškinėliai trumpomis rankovėmis tiks beveik prie bet kokių kelnių modelių – nuo klasikinių kostiuminių, turinčių kantą, iki kasdienių džinsų. Dėl kelnių raštų ir spalvų taip pat nereikės sukti galvos, nes balti marškinėliai derės prie visų jų.

Tiesa, kadangi tai vasarinis derinys, tai prie jo geriau atrodys kiek trumpesne kelnės. Jei specialiai vasarai kelnių trumpinti nenorite, tuomet jas galite tiesiog kelis kartus atlenkti, kol pasieksite norimą jų ilgį.

3. Balti marškinėliai ir marškiniai

Balti marškinėliai trumpomis rankovėmis taip pat gali būti vilkimi ir kaip papildomas aprangos sluoksnis. Viena iš galimų kombinacijų – balti marškinėliai, vilkimi po atsegtais laisvalaikio marškiniais.

Ši kombinacija puikiai tiks vėlyvą pavasarį ar ankstyvą rudenį, kuomet dieną dar būna pakankamai šilta, tačiau, saulei nusileidus, oras sparčiai atvėsta ir vilkėti vien marškinėlius trumpomis rankovėmis gali būti per šalta.

4. Balti marškinėliai ir striukė

Baltus marškinėlius galite vilkėti ne tik šiltomis vasaros dienomis, tačiau ir tuomet, kai yra kiek vėsiau – tereikia ant jų papildomai apsirengti jūsų pasirinktą striukę – biker jacket, lietpaltį, bomberį, ar bet kurį kitą, jums patinkantį modelį.

Vienas šios kombinacijos privalumų yra tas, kad ji leidžia greitai reaguoti į oro sąlygų pasikeitimus – lietų, vėją, šaltį ar karštį – prie kurių galėsite lengvai prisitaikyti apsivilkdami, ar nusivilkdami striukę.

5. Balti marškinėliai iš švarkas

Balti marškinėliai trumpomis rankovėmis taip pat yra puiki alternatyva klasikiniams marškiniams šiltojo sezono metu. Jie tarpusavyje apjungia klasikinį švarką bei laisvalaikio kelnes ar džinsus ir suteikia aprangos deriniams laisvumo bei kasdieniškumo.

Kadangi marškinėlius vilkėsite po švarku, tai jiems yra keliami aukštesni reikalavimai – jie turėtų būti visiškai švarūs, nenudėvėti, slim fit modelio ir trumpesni, nei jūsų vilkimas švarkas, kad iš po jo neišlįstu, tuo atveju, jei juos vilkėsite ištrauktus.

6. Balti marškinėliai ir kostiumas

Nors balti marškinėliai ir yra laisvalaikio drabužis, puikiai tinkantis prie džinsų, tačiau tai visiškai netrukdo juos dėvėti ir kartu su kostiumu. Svarbiausia, pasirinkti tinkamą jų dydį ir aukštą kokybę.

Trumpi, Slim fit modelio marškinėliai yra būtent tai, ko reikia, derinant juos prie kostiumo. Ilgis ir dydis čia yra ypač svarbu, nes marškinėliai turėtų būti pakankamai prigludę prie kūno ir neilgesni, nei iki kelnių kišenių vidurio.


Komentarų nėra

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *