Kaip derinti baltus sportinius batelius

5 skirtingi baltų sportinių batelių ir aprangos deriniai

Nors iš pirmo žvilgsnio balti sportiniai bateliai atrodo kaip labai kasdienis vyriškas apavas, tačiau iš tiesų jie yra ypač universalūs ir gali būti avimi tiek prie šortų, tiek prie laisvalaikio kostiumų. O, kad tai padaryti būtų paprasčiau, galite peržiūrėti mūsų rekomenduojamas 5 skirtingus baltų sportinių batelių derinimo būdus.

Kur įsigyti baltus sportinius batelius

Balti sportiniai bateliai - Loake LOAKE
Balti sportiniai bateliai
PIRKTI
Balti sportiniai bateliai - Polo Ralph Lauren POLO RALPH LAUREN
Balti sportiniai bateliai
PIRKTI
Balti sportiniai bateliai - Lacoste LACOSTE
Balti sportiniai bateliai
PIRKTI
Balti sportiniai bateliai - Armani Exchange ARMANI EXCHANGE
Balti sportiniai bateliai
PIRKTI

1. Balti sportiniai bateliai ir šortai

Šortai ir balti sportiniai bateliai yra viena populiariausių kombinacijų vasarą, kuri stilingai atrodys, kad ir kokias aprangos spalvas pasirinktumėte. Šiam deriniui geriausiai tiks minimalistiniai odiniai arba medžiaginiai bateliai.

Svarbi šios kombinacijos detalė – kojinės. Įsigykite ir mūvėkite pėdučių modelį, kurio kraštai nelįstų pro sportinių batelių šonus. Žinoma, kojinių galite apskritai nemūvėti, tačiau karštomis vasaros dienomis tai nebus labai higieniškas sprendimas.

2. Balti sportiniai bateliai ir kasdienė apranga

Baltų sportinių batelių ir džinsų kombinacija, ko gero, kiekvienam iš jūsų yra puikiai pažįstamas derinys ir taip apsirengę turbūt buvote tikrai ne kartą, nes šie batai puikiai dera prie bet kokios laisvalaikio aprangos.

Ar tai būtų džinsai ir marškinėliai trumpomis rankovėmis, ar medvilninės kelnės ir sportinis megztinis – balti sportiniai bateliai tiks prie daugelio aprangos kombinacijų. Dėl spalvų derinimo taip pat nereikia sukti galvos, nes balti bateliai tiks prie visų atspalvių.

3. Balti sportiniai bateliai ir Business Casual apranga

Jei darbinis aprangos kodas leidžia, tuomet baltus sportinius batelius galite avėti ir prie Business Casual aprangos. Tam geriausiai tiks minimalistinis, subtilus, odinis modelis, neturintis jokių ryškių raštų ar spalvų.

Taip pat nepamirškite, kad balti sportiniai bateliai turi derėti prie bendro Business Casual aprangos koncepto. Jei prie šortų ar kasdienės aprangos galite avėti kiek purvinus ar apspardytus batelius, tai šiuo atveju jie turėtų būti tvarkingi ir švarūs, kad derėtų prie bendro aprangos konteksto.

4. Balti sportiniai bateliai ir Smart Casual apranga

Balti sportiniai bateliai taip pat puikiai dera ir prie Smart Casual aprangos. Jie ypač tiks šiltojo sezono metu, prie kiek trumpesnių čino kelnių ar džinsų, kuomet jais galėsite pakeisti klasikinius juodus ar rudus batus.

Švarus ir minimalistinis dizainas čia tiks visuomet, tačiau, jeigu likusi apranga neturi ryškių, išsiskiriančių detalių, tuomet galite batelius pasirinkti tokius, kurie turėtų subtilius spalvinius akcentus. Pavyzdžiui, kiek ryškesnių spalvų detales batų šonuose ar gale.

5. Balti sportiniai bateliai ir kostiumas

Balti sportiniai bateliai ir kostiumas taip pat gali atrodyti puikiai, jei gerai tarpusavyje suderinsite juos bei kitas aprangos dalis. Tam geriausiai tiks ne per daug oficialiai atrodantis kostiumas (lininis, medvilninis, šviesesnių spalvų ar raštuotas) bei baltos spalvos marškiniai ar marškinėliai trumpomis rankovėmis.

Prie kostiumo, kaip ir prie Business Casual aprangos, pasirinkite švarius ir mažai avėtus batelius, kad jie derėtų prie bendro konteksto – stilingo ir tvarkingai atrodančio ansamblio. Tai padaryti bus gerokai paprasčiau, jei turėsite kelias poras batelių, kurių vieną galėsite avėti kasdien, o kitą – kartu su kostiumu, Smart Casual, ar Business Casual deriniais.

O kaip jūs avite savo turimus baltus sportinius batelius? Kokios yra mėgstamiausios aprangos kombinacijos prie kurių juos derinate? Nepamirškite pasidalinti savo pastebėjimais bei nuomone komentarų sekcijoje žemiau.

Balti sportiniai bateliai - Loake LOAKE
Balti sportiniai bateliai
PIRKTI
Balti sportiniai bateliai - Polo Ralph Lauren POLO RALPH LAUREN
Balti sportiniai bateliai
PIRKTI
Balti sportiniai bateliai - Lacoste LACOSTE
Balti sportiniai bateliai
PIRKTI
Balti sportiniai bateliai - Armani Exchange ARMANI EXCHANGE
Balti sportiniai bateliai
PIRKTI

Komentarų nėra

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *