5 klasikinio stiliaus klaidos, kurias daro vyrai

Vyrų stiliaus klaidos, kurių niekuomet nereikėtų daryti

Klasikinio stiliaus taisykles galima suskirstyti į dvi grupes – tas, kurias galima laužyti, (jeigu tau darote sąmoningai) ir tas, kurių reikėtų laikytis, jei nenorite atrodyti keistai ar juokingai. Šį kartą pakalbėkime apie antrąją grupę – stiliaus klaidas, kurių nereikėtų daryti ir kurių nesunkiai galite išvengti.

1. Pro marškinius išlindę apatinio trikotažo marškinėliai

Pro marškinius išlindę apatinio trikotažo marškinėliai

Apatinio trikotažo marškinėliai turėtų būti pilnai paslėpti po jūsų vilkimais marškiniais. Jeigu marškinius vilkėsite prasegtomis sagomis, tuomet apatinio trikotažo marškinėlius pasirinkite su gilesne V formos iškirpte, kad jie neišlįstų pro marškinius. Crew neck formos kaklas netiks, kadangi net ir prasegus vieną marškinių sagą marškinėliai iš karto pasimatys.

2. Nuo švarko nenuardyti siūlai

Pilkas švarkas su nenuardytais siūlais nuo seltuko

Įsigiję naują švarką nepamirškite nuardyti ir ištraukti visų nereikalingų siūlių: nuo skeltuko, pečių, kišenių vidaus, rankogalių, švarko atvarte esančios skylės. Jeigu ant rankovės išorinės pusės pastebėsite etiketę su prekės ženklu – nuardykite ir ją. Patikrinkite ir kitas švarko vietas ir, jei ten taip pat rasite nereikalingų siūlų, juos taip pat nuardykite.

3. Ištraukti marškiniai, vilkint kostiumą

Vyras vilki kostiumą ir ištrauktus marškinius

Jei vilkite kostiumą, marškinius susikiškite į kelnes. Internete galbūt ir rasite nuotraukų, kuriose garsūs žmonės bando daryti priešingai, tačiau dažniausiai net ir jie su ištrauktais marškiniais neatrodo stilingai. Ištrauktus marškinius galite vilkėti su laisvalaiki švarku, tačiau net ir tuo atveju įsitikinkite, kad jie yra tinkamo ilgio ir gali būti vilkimi nesukišti į kelnes.

4. Per trumpa liemenė

Vyras vilki per trumpą liemenę

Greitosios mados dėka įtakojamas kelnių liemuo vis leidžiasi žemyn, o liemenės ilgis išlieka toks pats. Galutinis rezultatas – nestilingai atrodanti šių drabužių kombinacija, kuomet liemenė yra gerokai per trumpa ir pro jos šonus lenda marškiniai. Tinkamo ilgio liemenė turėtų visuomet dengti liemenį bei paslėpti diržą ar bandančius iš po jos išlįsti marškinius.

5. Kaklaraiščio segtukas ir liemenė

Vyras vilki liemenę ir ryši kaklaraištį su segtuku

Jeigu jau nusprendėte užsidirbti papildomų stiliaus taškų ir pasirinkote išskirtinai atrodantį trijų dalių kostiumą, tai nepamirškite ir to, jog vilkint liemenę kaklaraiščio segtukas nėra reikalingas. Tiek liemenė, tiek segtukas padeda prilaikyti kaklaraištį, tad, jeigu yra vienas, kitas nėra reikalingas. Stilius ir subtilumas būtent tuomet ir pasireiškia, kad kiekviena detalė turi prasmę.

Štai tokios yra penkios klasikinio vyrų stiliaus klaidos. Kokia jūsų nuomonė apie jas? Ar dažnai jas pastebite? O gal tenka pastebėti kitų, tiesiog neduodančių ramiai sėdėti? Nepamirškite pasidalinti savo nuomone ir pastebėjimais komentaruose!


4 komentarai

 1. Dar keletas
  1) kai telefonas dedamas į kelnių, o ne švarko vidinę kišenę.
  2) diržas ir petnešos dėvimos tuo pat metu
  3) nežino kada apatinę sagą segti, kada ne. Ar segti dėvint 3 dalių kostiumą ar ne…

 2. Kai kelnės sukyla dėl kojinių iki kelių. Pats sergu šia liga ir niekaip neišsprendžiu. Nepriklausomai nuo kojinių tipo, kelnės kyla

  1. Algirdas Gricius Vyro Stilius
   Algirdas Gricius
   Prieš 5 metai

   Mantai, o kelnės tikrai ne per siauros? Žinau, kad ši problema būna tuomet, kai kojinės būna iki kelių, o kelnės kiek siauresnio kirpimo.

 3. Visokiose renginių, apdovanojimų nuotraukose labai dažnai kelnės gerokai per ilgos. Tas medžiagos perteklius visiškai neturi kur dėtis ir komiškai atrodo.
  Beje, sakyčiau, kad absurdiškas ir atvirkštinis variantas, kai žiemą demonstruojamos nuogos blauzdos. Tarsi vergavimas madai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *