10 stilingų švarko ir kelnių derinių

Universalios ir stilingos švarko ir kelnių kombinacijos.

Pasimatymas, pietūs restorane ar stilingas vakarėlis draugų namuose – progos, kuomet norisi apsirengti stilingai, tačiau ne per daug puošniai, todėl kostiumo vilkėti nesinori. Kur kas geresniu sprendimu tokiais atvejais tampa švarko ir kelnių kombinacija, tačiau, deja, neretai jis tampa sunkiai įgyvendinamu, nes reikia pasukti galvą, kokį švarką su kokiomis kelnėmis geriausiai derinti.

Būtent todėl paruošėme jums 10 stilingų švarko ir kelnių derinių, kurie ženkliai sumažins jūsų sprendimo priėmimo laiko sąnaudas, todėl daugiau laiko galėsite praleisti drabužius vilkėdami, o ne galvodami, ką apsirengti.

1. Mėlynas švarkas ir pilkos kelnės

Ko gero, viena pačių populiariausių ir lengviausiai įgyvendinamų švarko kombinacijų. Šis derinys geriausiai atrodys tuomet, jei mūvėsite šviesesnes kelnes ir tamsesnį švarką. Tai neturėtų būti sunku padaryti, nes tamsiai mėlynų švarkų ir šviesiai pilkų kelnių pasiūla yra tikrai plati, tad juos surasti tikrai bus paprasta.

Prie šios kombinacijos geriausiai tiks balti, šviesiai mėlyni ar net švelnaus rožinio atspalvio marškiniai. Kaklaraištis tikrai nėra būtinas, tačiau jį pasirišę, atrodysite solidžiau bei papildysite šį derinį stilingu akcentu.

2. Pilkas švarkas ir mėlynos kelnės

Ar galima prieš tai aprašytame mėlyno švarko ir šviesiai pilkų kelnių derinyje sukeisti drabužių spalvas vietomis? Tikrai taip! Mėlynos kelnės ir pilkas švarkas taip pat derės tarpusavyje, jeigu švarkas bus kiek šviesesnio, o kelnės ar džinsai – tamsesnio atspalvio.

Čia taip pat svarbu, kad švarkas nebūtų visiškai vienspalvis, kadangi tokiu atveju jis atrodys kaip sudedamoji jūsų pilko kostiumo dalis ir šiek tiek iškris iš konteksto. Kur kas geriau čia tiks ryškesniu ar blankesniu raštu margintas pilkas švarkas.

3. Camel spalvos švarkas ir mėlynos kelnės

Camel spalvos paltai pamažu užkariauja vyrų spintas, tačiau puiki jo alternatyva gali būti ir šio atspalvio švarkas, kuris ypač gerai atrodys, jei vilkėsite jį su mėlynomis kelnėmis ar džinsais bei šviesesniais ar tamsesniais marškiniais.

Žiemos metu rinkitės šiltą iš kupranugario ar avies vilnos pasiūtą švarką, kuris puikiai derės su šviesiais marškiniais ir kaklaraiščiu, o šiltojo sezono metu galite vilkėti labiau kasdienį, iš medvilnės pasiūtą švarką, kurį galite derinti tiek su marškiniais, tiek su marškinėliais trumpomis rankovėmis.

4. Mėlynas švarkas ir raudonos kelnės

Dar viena spalva, kuri puikiai dera su mėlyna, yra raudona. Šios spalvos švarką, žinoma, galite derinti su mėlynomis kelnėmis, tačiau praktiškesnis ir paprastesnis bus atvirkščias derinys, kadangi mėlyną švarką, ko gero, jau turite, tad tereikės įsigyti raudonas kelnes.

Kalbant apie kelnes, rinkitės jas tamsesnes, sodresnės raudonos spalvos. Toks derinys nebus ypač ryškus, todėl prie jo galėsite papildomai priderinti aksesuarus. Žinoma, jei norisi spalvų, tuomet galite kelnes mūvėti ir ryškesnes, tačiau nepamirškite, kad tuomet jos bus pagrindinis aprangos akcentas, todėl į tai atsižvelkite, prieš derindami aksesuarus.

5. Tamsiai mėlynas švarkas ir mėlyni džinsai

Jei laisvalaikio aprangos deriniams norite suteikti daugiau stiliaus bei juos paįvairinti, tuomet tam puikiai tiks mėlynų džinsų ir tamsiai mėlyno švarko kombinacija. Šis neįpareigojantis ir stilingas derinys geriausiai tiks šiltojo sezono metu, kuomet švarką galėsite vilkėti ant marškinėlių trumpomis rankovėmis bei avėti sportinius batelius ar įsispiriamus batus.

Kurdami šią kombinaciją nepamirškite atkreipti dėmesio į švarko stilių. Prie kiek patrintų, laisvalaikiui skirtų džinsų geriausiai derės atitinkamas švarkas – nekietintais pečiais, su raštu ar turintis kontrastingos spalvos sagas. Jūsų tamsiai mėlyno klasikinio kostiumo švarkas šiuo atveju tikrai netiks.

6. Rudas švarkas ir mėlynos kelnės

Nors švarkų derinimo prasme mėlynos kelnės nėra tokios universalios kaip pilkos, tačiau tai tikrai nereiškia, jog jų nereikėtų turėti savo drabužių spintoje. Mėlynas kelnes arba džinsus, pavyzdžiui, galima lengvai priderinti prie rudos spalvos švarko.

Šį rudo švarko ir mėlynų džinsų derinį galite vilkėti visais metų laikais, tačiau jis ypač gerai atrodo rudenį, kuomet medžiai pasipuošia įvairiaspalviais lapais. Po švarku galite vilkėti tradicinį variantą – marškinius – arba galite apsivilkti megztinį atlenkiamu kaklu.

7. Žalias švarkas ir pilkos kelnės

Jei savo drabužių spintoje turite žalios spalvos švarką (galbūt jis buvo vienas iš tų spontaniškų pirkinių?), o, galbūt, dar tik ruošiatės jį pirkti, tačiau nežinote, prie kokios spalvos kelnių jį derinti, tuomet jį galite vilkėti kartu su pilkomis kelnėmis.

Ši kombinacija geriausiai atrodys tuomet, kai švarkas bus tamsesnio atspalvio nei kelnės. Likusias aprangos dalis taip pat nebus sudėtinga parinkti – čia visuomet tiks balti ar šviesiai mėlyni marškiniai ir rudi odiniai ar verstos odos batai.

8. Pilkas švarkas ir pilkos kelnės

Monochromatiniai deriniai gal ir nėra ypač įspūdingai atrodantys, tačiau, jei mėgstate minimalizmą ir neutralias spalvas, tuomet ši šviesiai pilko švarko ir tamsiai pilkų kelnių kombinacija jums tikrai turėtų patikti.

Kadangi visas derinys yra neutralios spalvos, galite maksimaliai išnaudoti savo turimų aksesuarų (kaklaraiščių, švarko nosinaičių, kojinių) spalvas bei raštus ir sukurti įdomias ir stilingas kombinacijas. Beje, švarko ir kelnių spalvas galite ir sukeisti – tamsiai pilkos spalvos švarkas ir šviesiai pilkos spalvos atrodys irgi puikiai.

9. Mėlynas švarkas ir baltos kelnės

Klasikinė vasaros kombinacija, kurios nepaminėti tiesiog negalima. Šis mėlyno švarko ir baltų kelnių derinys visada atrodys stilingai ir tam net nereikės įdėti daug pastangų. Vieninteliai dalykai, kuriais reikės pasirūpinti – tinkamo dydžio švarkas ir kelnės.

Kalbant apie marškinius, čia geriausiai tiks vienspalviai ar raštuoti šviesiai mėlynos spalvos. Ypač stilingai atrodys turintys storus vertikalius dryžius. o visą ansamblį užbaikite rudais įsispiriamais odiniais ar verstos odos batais.

10. Rudas švarkas ir šviesios kelnės

Na, ir paskutinis, tačiau tikrai ne prasčiausias derinys – rudas švarkas ir šviesios kelnės. Jei aukščiau paminėta rudo švarko ir mėlynų kelnių kombinacija labiau tiko rudeniui, tai šis derinys kur kas geriau tiks vasarai.

Šį ansamblį galite užbaigti baltais arba šviesiai mėlynais marškiniai. Jei šie pasirinkimai yra nusibodę, tuomet gali po švarku apsivilkti ir ką nors tamsiai mėlyno – pavyzdžiui, polo marškinėlius ar ploną megztinį.


Komentarų nėra

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *