3 mėlyno švarko alternatyvos

Kokių spalvų švarkus rekomenduojama turėti drabužių spintoje

Mėlynas švarkas, žinoma, yra ypač universalus drabužis, kurį galite priderinti beveik prie bet kokios aprangos, tačiau kartais (ypač tuomet, kai turite daug mėlynų drabužių) jis gali pabosti ir tuomet jį norisi pakeisti kitos spalvos švarku.

Tuomet dažniausiai ir iškyla klausimas – kokios spalvos švarką reikėtų įsigyti, kad jis būtų toks pats universalus ir derėtų prie tos pačios jūsų turimos aprangos. Tad, štai, 3 alternatyvos, kurios atrodys lygiai taip pat gerai, kaip ir jūsų pamėgtas mėlynas švarkas.

1. Rudas švarkas

Ruda spalva tikrai nėra pats populiariausias pasirinkimas, kuomet kalba eina apie vyriškus švarkus, tačiau šios spalvos švarką priderinti prie savo aprangos yra tikrai pakankamai lengva.

Rudos spalvos švarkus galite vilkėti visais metų laikais – rudenį ir žiemą iš storesnės vilnos pasiūtas rudas švarkas puikiai derės prie pilkų ar mėlynų kelnių, o vasarai galite rinktis plonesnį, pasiūtą iš lino ar plonos vilnos ir derinti prie šviesių atspalvių kelnių.

2. Pilkas švarkas

Pilkos spalvos švarkai savo universalumu tikrai nenusileidžia mėlyniems, todėl į savo kolekciją bent vieną šios spalvos švarką įtraukti tikrai vertėtų. Prie kelnių lengviausiai priderinsite vidutinio tamsumo pilką spalvą, todėl pirmąjį pilką švarką verta rinktis būtent šio atspalvio.

Vasarą ypač gražiai atrodys pilko švarko ir šviesiai rudų kelnių kombinacijos, o žiemą – tamsesnių pilkų kelnių ir šviesesnio pilko švarko derinys. Ko gero, vienintelė kombinacija, kuri neatrodo gražiai, yra ta, kurioje švarko ir kelnių atspalviai yra labai panašūs. Tuomet atrodo, kad buvo bandyta sukurti vientiso kostiumo vaizdą, tačiau nesigavo.

3. Žalias švarkas

Nors surasti žalios spalvos švarką vyriškų drabužių parduotuvėje užduotis tikrai yra ne iš lengvųjų, tačiau tai tikrai nereiškia, jos šios spalvos švarkas nenusipelno vietos jūsų drabužių spintoje.

Prie savo aprangos jį galite derinti tiek šiltojo, tiek šaltojo sezono metu. Vasarą jis puikiai derės prie šviesesnių atspalvių kelnių, o rudenį bei žiemą jį galite vilkėti prie rudų, pilkų, bei mėlynų atspalvių kelnių.


Komentarų nėra

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *