10 stilingų aprangos derinių žiemai

Šią žiemą jauskitės šiltai ir atrodykite stilingai

Nors žiema kaip metų laikas patinka tikrai ne visiems, tačiau stiliaus ir mados aspektu šis metų laikas neabejotinai turi pranašumų prieš kitus, kadangi drabužių sluoksniavimas bei įvairūs aksesuarai – pirštinės, šalikai, kepurės – suteikia galimybę žiemos metu kurti kombinacijas, kurios kitais metų laikais būtų per šiltos.

Kadangi kartais didelis pasirinkimas ir galimybės apsunkina teisingo sprendimo priėmimą, mes jums paruošėme 10 stilingų aprangos derinių, kuriuos galėsite dėvėti žiemos metu. Nuo formalių kostiumų iki kasdienių džinsų – tikrai rasite tai, kas patiks bei tiks ir jums.

1. Camel paltas ir mėlynas kostiumas

Camel paltas A.P.C.
Camel paltas
Tamsiai mėlynas kostiumas SUITSUPPLY
Mėlynas kostiumas
Rudi oksford batai LOAKE
Rudi oksfordai

Startuojame nuo formalių aprangos derinių – kostiumo ir palto. Pirmoji kombinacija – camel spalvos paltas ir mėlynas kostiumas. Puikiai žinomas ir visuomet stilingai atrodantis derinys, kurį galite vilkėti visur ir visada, jei pritrūksta naujų idėjų. Kombinaciją puikiai papildo šviesesnės rudos spalvos suvarstomi batai.

2. Mėlynas paltas ir pilkas kostiumas

Tamsiai mėlynas paltas HUGO BOSS
Tamsiai mėlynas paltas
Pilkas trijų dalių kostiumas SUITSUPPLY
Pilkas kostiumas
Rudi verstos odos derbiai LOAKE
Rudi verstos odos derbiai

Dar vienas stilingas kostiumo ir palto derinys, kuriame derinamos neutralios tamsiai mėlyna ir šviesiai pilka spalvos. Kadangi šioje kombinacijoje nėra ryškių spalvų, tai prie jos galite derinti ryškius ir spalvingus aksesuarus – pirštines, šaliką, kojines ar kaklaraištį. Batai taip pat gali tapti puikiu akcentu, jeigu juos parinksite kiek šviesesnės rudos spalvos.

3. Rudas paltas ir mėlynas kostiumas

Rudas languotas paltas SUITSUPPLY
Rudas languotas paltas
Mėlynas languotas kostiumas SUITSUPPLY
Mėlynas languotas kostiumas
LOAKE
Rudi Chelsea batai

Formalių derinių sąrašą užbaigia rudo languoto palto ir mėlyno kostiumo kombinacija. Nors rudos spalvos paltas ir nėra lengviausiai surandama prekė drabužių parduotuvėje, tačiau jo tikrai verta paieškoti, nes šio palto dėka galėsite sukurti stilingai atrodančius derinius su mėlynos ar pilkos spalvos kostiumais. Universalumu jis nenusileidžia pilkam, mėlynam ar camel spalvos paltui, tad papildyti juo savo drabužių spintą tikrai verta.

4. Pilkas paltas, megztinis ir kelnės

Tamsiai pilkas paltas HUGO BOSS
Tamsiai pilkas paltas
Tamsiai pilkas megztinis ALEX MILL
Tamsiai pilkas megztinis
Pilkos kelnės BARENA
Pilkos kelnės

Jei mėgstate monochromatinius spalvų derinius, tuomet ši kombinacija jums tikrai patiks. Tarpusavyje derindami panašių atspalvių bei skirtingų raštų ir tekstūrų drabužius galite sukurti minimalistinį, puikiai žiemai tinkantį aprangos derinį. Kombinacijai subtilaus akcento suteikite po megztiniu vilkėdami baltus marškinius ar avėdami ryškesnės spalvos batus.

5. Mėlynas paltas, pilkas megztinis, šviesiai rudos kelnės

Tamsiai mėlyna striukė NN07
Tamsiai mėlyna striukė
Šviesiai pilkas megztinis HOWLIN’
Šviesiai pilkas megztinis
Šviesiai rudos kelnės NN07
Šviesiai rudos kelnės

Dar vienas puikus ir spalvingas derinys žiemai, kuriame tarpusavyje dera keturi skirtingi atspalviai. Mėlynas paltas ar žieminė striukė, šiltas šviesiai pilkas megztinis, storos, šviesiai rudos spalvos čino kelnės ir klasikiniai, suvarstomi rudos spalvos auliniai batai. Visas aprangos dalis lengvai rasite drabužių ir batų parduotuvėse, tad problemų, kuriant šį derinį, tikrai neturėtų iškilti.

6. Rudas paltas, tamsiai raudonas megztinis, pilki džinsai

Rudas paltas SUITSUPPLY
Rudas paltas
Tamsiai raudonas megztinis INVERALLAN
Tamsiai raudonas megztinis
Pilki džinsai OUTERKNOWN
Pilki džinsai

O, štai, dar vienas puikus laisvalaikio derinys kuriame pagrindinius vaidmenis atlieka rudas paltas ir tamsiai raudonos spalvos megztinis. O šį stilingą ansamblį užbaigia pilki džinsai ir rudi auliniai batai. Beje, šį derinį labai lengvai iš laisvalaikio galite transformuoti į business casual po megztiniu apsirengdami marškinius, o džinsus pakeisdami pilkomis čino ar flanelinės vilnos kelnėmis.

7. Juodas paltas, baltas megztinis, juodi džinsai

Juodas paltas NN07
Juodas paltas
Baltas megztinis S.N.S.HERNING
Baltas megztinis
Juodi džinsai NUDIE JEANS
Juodi džinsai

Žiema – puikus metų laikas tamsesnėms aprangos spalvoms, todėl drąsiai galima eksperimentuoti su juoda spalva. Vienas puikiai atrodančių variantų – juodas paltas, storas, baltas megztinis atlenkiamu kaklu ir juodi džinsai. Ansamblį užbaigti galite rudos spalvos auliniai batais. Galutinis rezultatas – stilingas, minimalistinis derinys, kuris gerai atrodys tiek su paltu, tiek ir be jo.

8. Šviesiai pilkas paltas, tamsiai mėlynas megztinis, mėlyni džinsai

Šviesiai pilkas paltas SUITSUPPLY
Šviesiai pilkas paltas
Tamsiai mėlynas megztinis NN07
Tamsiai mėlynas megztinis
Mėlyni džinsai OFFICINE GÉNÉRALE
Mėlyni džinsai

Tamsių spalvų paltai, žinoma, visuomet yra geras pasirinkimas, tačiau kodėl gi nebandžius paeksperimentuoti su šviesiai pilkos spalvos drabužiu ir jo aprangos deriniais. Pavyzdžiui, viena iš kombinacijų galėtų būti šviesiai pilkos spalvos paltas, tamsiai mėlynas megztinis atlenkiamu kaklu, mėlyni džinsai ir rudi suvarstomai ar Chelsea modelio batai.

9. Tamsiai mėlynas paltas, mėlynas marškiniai, šviesiai mėlyni džinsai

Tamsiai mėlynas paltas POLO RALPH LAUREN
Tamsiai mėlynas paltas
Mėlyni marškiniai POLO RALPH LAUREN
Mėlyni marškiniai
Šviesiai mėlyni džinsai EDWIN
Šviesiai mėlyni džinsai

Na, ir kaip gi be mėlynos spalvos kombinacijos. Šiuo atveju, tik mėlynos spalvos. Derindami skirtingus mėlynus atspalvius galite sukurti stilingas kombinacijas, kurių tikrai nebus galima vadinti nuobodžiomis. Pavyzdžiui, tamsiai mėlynas paltas, mėlyni marškiniai ir šviesiai mėlyni džinsai. Kadangi tamsūs bei šviesūs mėlyni atspalviai tarpusavyje kontrastuoja, jie neatrodo monotoniškai ir nuobodžiai.

10. Camel paltas, juodas megztinis, juodi džinsai

Camel paltas SUITSUPPLY
Camel paltas
Juodas megztinis NN07
Juodas megztinis
Juodi džinsai NUDIE JEANS
Juodi džinsai

Ir paskutinė, tačiau tikrai ne prasčiausia kombinacija, kuriame tarpusavyje puikiai dera camel ir juoda spalvos. Šiuo atveju, camel spalvos ilgas dvieilis paltas ir juodi džinsai bei megztinis. Ansamblį užbaigia verstos odos, šviesiai rudos spalvos desert boots modelio auliniai batai. Dvieilis paltas, žinoma, atrodo efektingai, tačiau, jeigu jo neturite, tuomet čia puikia tiks ir vienos sagų eilės modelis.

O kokius aprangos derinius žiemą vilkite jūs? Ar radote nors vieną, kuris yra jūsų pamėgtas ir kurį vilkite kiekvieno šaltojo sezono metu? Nepamirškite pasidalinti savo pastebėjimais ir nuomone komentarų sekcijoje žemiau!


Komentarų nėra

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *