Vestuvės – tai šventė, kuomet kiekvienas jaunikis nori atrodyti stilingai ir gražiai, tačiau, deja, ne visuomet tai pavyksta padaryti. O pagrindinė to priežastis – atsainus dėmesys savo vestuviniam kostiumui, jo detalėms bei aksesuarams.
Jei artėja jūsų vestuvės ir norite, kad stiliaus nelaimė neištiktų ir jūsų, tuomet susipažinkite su penkiomis dažniausiai daromomis jaunikių stilių klaidomis, kaip jų lengvai galite išvengti ir savo šventės metu atrodyti nepriekaištingai.
1. Blizgus kostiumas
Džiugu matyti, kad blizgius kostiumus savo vestuvėms jaunikiai renkasi vis rečiau, tačiau, deja, tokių sprendimų vis dar galima pamatyti. Iš svečių būrio šis kostiumas, ko gero, tikrai padės išsiskirti, tačiau, deja tikrai ne gerąja prasme. Blizgius kostiumus geriau palikite įžymybėms, o sau išsirinkite kokį nors kitą.
2. Per ilgos kostiuminės kelnės
Maždaug devyni vyrai iš dešimties mūvi per ilgas kostiumines kelnes. Ir ne tik per vestuves, tačiau visuomet. Per ilgos, ties batais sukritusios kelnės stiliaus taškų tikrai neprideda ir atrodo iš ties negražiai. Šią problemą labai greitai bei nebrangiai gali pataisyti siuvėjas, todėl tikrai nežiūrėkite į ją pro pirštus ir pasirūpinkite, kad kelnių ilgis būtų tinkamas.
3. Per ilgos švarko rankovės
Švarko rankovės turi būti šiek tiek trumpesnės už marškinių, kad iš po jų matytųsi išlindę marškinių rankogaliai. Jei marškinių rankogaliai su sagomis, tuomet jie turėtų būti išlindę apie 1-2 centimetrus, jeigu su sąsagomis – apie 2-3 centimetrus. Žinoma, patys marškiniai taip pat neturėtų būti per ilgi – jie turėtų baigtis ten, kur prasideda nykščio sąnarys.
4. Užsegta apatinė švarko saga
Dar viena, ypač dažnai pasitaikanti klaida yra užsegta apatinė švarko saga. Nesvarbu, ar švarkas yra dviejų sagų, ar trijų – apatinė saga niekada neturėtų būti segama. Stovint ar einant reikia užsisegti viršutinę sagą, jeigu tai yra dviejų sagų švarkas, ir vidurinę – jeigu trijų. Viršutinę sagą trijų sagų švarke galite arba segti, arba ne. Jei norite lengviau prisiminti, kurios sagos turėtų būti segamos, o kurios – ne, vadovaukitės „kartais, visada, niekada“ taisykle: viršutinė saga segama kartais, vidurinė – visada, o apatinė – niekada.
5. Vienodos spalvos ir rašto kaklaraištis ir nosinaitė
Tai, kad šie du vyriški aksesuarai kartais yra pardavinėjami vienoje pakuotėje, visiškai nereiškia, jog juos reikia nešioti kartu. Kaklaraištis ir nosinaitė turėtų vienas kitą papildyti, tačiau jokiu būdu nebūtų vienodi. Ši taisyklė lygiai taip pat galioja ir peteliškėms, kurios kartu su nosinaitėmis yra komplektuojamos dar dažniau nei kaklaraiščiai.
O kokias jaunikių klaidas vestuvių metu pastebite jūs? Ar yra kažkokios, kurios čia nebuvo paminėtos, tačiau jums niekada nepraslysta pro akis? Nepamirškite pasidalinti savo pastebėjimais komentaruose.
O jei vis del to norisi šviesiu spalvų vestuvėse ir tikrai prieš už pilka spalva ? Ka siūlytumėte su ryškiais akcentais ?:)
Labas vakaras, Eva,
Jei norisi šviesių spalvų, tuomet galite rinktis šviesiai pilkos, mėlynos ar smėlio spalvos kostiumą.
O Ryškius akcentus galite sukurti kaklaraiščio, fantazijos ar net kojinių pagalba.
Laba diena,
Būsimas žentas labai nemėgsta kostiumų. Ar gali šiais laikas jaunikis vilketi tik marškinius ir liemenę? O gal tik marškinius panašius į tautinius su juosta, nes dukra nenori visiškai baltos suknelės.